MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

POHODLÍ NA VŠE!

Délka čtení: 1 min., 32 sec.
POHODLÍ NA VŠE!

Vzpomínáte si , jaké to bylo jít přes místnost k televizi, pokud jste si chtěli přepnout program? Není důvod zůstat v tomto nepohodlí i po třiceti letech i pokud jde o stínicí techniku. Ovládat rolety nebo žaluzie můžete ovládat dálkově a dokonce propojit s mobilem. Tahání šňůry nebo kliky Dřív to bylo ovládání jasné prostě mechanicky! Venkovní Žaluzie a rolety se daly ovládat šnůrou nebo klikou a popruhem. Manuál je sice možné pro provést i dnes. Ale už je skoro nepoužívaný. Lidé samozřejmě zpohodlněli a není se co divit. Elektrické...

Vzpomínáte si , jaké to bylo jít přes místnost k televizi, pokud jste si chtěli přepnout program? Není důvod zůstat v tomto nepohodlí i po třiceti letech i pokud jde o stínicí techniku. Ovládat rolety nebo žaluzie můžete ovládat dálkově a dokonce propojit s mobilem.

Tahání šňůry nebo kliky

Dřív to bylo ovládání jasné prostě mechanicky! Venkovní Žaluzie a rolety se daly ovládat šnůrou nebo klikou a popruhem. Manuál  je sice možné pro provést i dnes. Ale už je skoro nepoužívaný. Lidé samozřejmě zpohodlněli a není se co divit.

Elektrické vypínače

To je sice také možnost, ale developeři často připraví takové vypínače u kterých musíte stát než žaluzie nebo roleta sjede dolů nebo nahoru. Ovladače vypadají jako běžné vypínače světla.Třeba v ložnici, ve které vytahujete a stahujete každý den ráno a večer Vás ta minuta držení vypínače může pěkně otrávit.

Dálkové ovládání

Žaluzie a nebo rolety s dálkovým ovládáním nemusíte vynakládat žádné úsilí. Nemusíte držet vypínač, ani stát u okna. Můžete je ovládat pěkně s postele nebo jedním dotykem při odchodu zavřít celý byt.

Dálkové ovládání ,ale není pořád to nejlepší. Můžete stínící techniku ovládat i pomocí  mobilního telefonu se systémem Tahoma můžete tak v bytě, lehce plánovat den a konkrétní čas naklápění lamel nebo dálkově vytáhnout markýzu.