MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Rolety

Rolety Praha

Rolety jsou dobrou alternativou klasických žaluzií, které jsou nejčastějším stínícím prvkem. Kromě instalace žaluzií se zabýváme také roletami v Praze a okolí. Rolety mají tu výhodu, že je většinou můžete lépe sladit s interiérem než žaluzie. Jsou netradičním stínícím prvkem, který umí oživit interiér – zejména u barevných rolet.

Dodáme vám interiérové nebo venkovní rolety včetně montáže na míru vašich oken. Naše nabídka je opravdu široká. Najdete u nás klasické rolety, Leha nebo Isotra Verra, které se používají k zatemnění místností, ale zároveň jsou také vkusným doplňkem, který ozvláštní interiér. Pokud potřebujete celkové zatemnění místnosti, jsou vhodné rolety Rollite, které mají speciální látku nepropouštějící světlo.

Vyberte si v naší vzorkovně

Jsme odborníci na žaluzie a rolety už více než 26 let. Navštivte naši vzorkovnu na Praze 9, kde vám rádi poradíme a pomůžeme vybrat vhodné rolety právě pro vás. Můžete si prohlédnout a osahat různé látky a materiály, ze kterých jsou rolety vyrobeny, vzorníky a katalogy včetně třeba bambusových rolet nebo římských rolet.