MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Markýzy

Designové moderní markýzy vhodné k zastínění terasy nebo balkónu. Moderní zpracování a kvalitní materiály dělají z markýzy ideální prvek, pod kterým můžete v létě relaxovat, i když svítí přímé slunce. Nejen, že markýzy poskytují výbornou ochranu před slunečními paprsky, a tedy do jisté míry také před UV zářením, ale zároveň dotvářejí architektonický ráz vašeho domu. Markýzy instalujeme v Praze a blízkém okolí.

Doporučujeme markýzy použít k zastřešení terasy rodinných domů, balkónu, ale také například zahrádek restaurací nebo kaváren. Markýza má mnoho využití. Vybírat můžete z široké nabídky různých látek a vzorů, stejně tak barev nebo designů, které zaručují vysokou barevnou stálost i po několika letech používání. Zároveň je možné markýzy opatřit elektrickým ovládáním, stejně jako čidlem na slunce a vítr.

  • Jasmina je jednoduchá markýza bez nosného profilu, díky tomu je vzdušná a lehká, ale méně odolná. Vhodná k zastřešení teras nebo balkónů. Ochrání před sluncem i lehkým deštěm.
  • Stela představuje odolnější markýzu s nosným profilem, která kombinuje funkčnost a eleganci. Vhodná je k zastřešení nebo zastínění větších ploch.
  • Emma je kazetová markýza s elegantní clonou proti slunci. Doporučujeme ji především do míst, kde by otevřená konstrukce nepůsobila dobře. Kazeta plní ochrannou i estetickou funkci.
  • Olivia kombinuje odolnou konstrukci a luxusní design kazetové markýzy. Jedinečná je délkou svého výsuvu 4 metry – bez problému tak zastíní i velké terasy.
  • Dakota svým elegantním designem podpoří harmonický vzhled fasády domu. Uzavřená kazeta zajišťuje ochranu tkaniny proti povětrnostním vlivům a samozřejmě slunci.
  • Laura je košová markýza vhodná k zastřešení vchodů do restaurací, hotelů, obchodů a podobně. Nabízí elegantní a odolný design.

Produkty