MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

TATO MARKÝZA JE OBR

Délka čtení: 1 min., 12 sec.
TATO MARKÝZA JE OBR

Markýz vidíme na terasách hodně,ale málo kdo ví,kolik je zatím práce a příprav. Tento týden jsme montovali 7 metrů dlouhou a 180kg těžkou markýzu Olivia.Předcházelo tomu,správné zaměření, kde se v žádném případě nesmí stát chyba ,ani v šířce ani výsuvu. Naložit ji museli tři lidi jak na dlouhý sedmi metrový vozík,tak na plošinu,která má koš ve výšce 150 cm.Domluvení plošiny a pronájem není zrovna levné.Při manipulaci ve výšce byla mně malá dušička.Asi si si umíte představit,pokud bychom Markýzu nahoru nedostali. Následuje dokonalé...

Markýz vidíme na terasách hodně,ale málo kdo ví,kolik je zatím práce a příprav.

Tento týden jsme montovali 7 metrů dlouhou a 180kg těžkou markýzu Olivia.Předcházelo tomu,správné zaměření, kde se v žádném případě nesmí stát chyba ,ani v šířce ani výsuvu.

Naložit ji museli tři lidi jak na dlouhý sedmi metrový vozík,tak na plošinu,která má koš ve výšce 150 cm.Domluvení plošiny a pronájem není zrovna levné.Při manipulaci ve výšce byla mně malá dušička.Asi si si umíte představit,pokud bychom Markýzu nahoru nedostali.

Následuje dokonalé zaměření uchytů a aby montáž proběhla z boku do stropu,vrtání obsauhuje 12 dír přes zateplení do železobetonu,ve 40 stupních žádný med.Jednu díru vrtáme i 8 minut.Patky se uchytí na chemické hmožděnky,trubky a závitnice.Opět zvednutí do výšky,naštěstí jako profíci máme elektrické pomocníky,které nám pomohou markýzu zvednout.

Elektriku musíme "vytáhnout" z bytu ven a zajistit délkové ovládání.Celkem se vším všudy s převozem 7 hodin práce.

Třeba si na to vzpomene,až někde uvídíte jen tak si "plápolat" velkou markýzu.

Galerie