MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Plisované žaluzie Praha

Výhodou tohoto typu interiérových žaluzií je především jejich kombinace funkčního stínicího prvku spolu s designovým prvkem, který dotváří celkový architektonický ráz bydlení. Obliba plisovaných žaluzií stále roste, a to především díky jejich benefitům. Vybírat můžete z mnoha různých textilních variant. Doporučujeme si vybrat ty nejlepší plisované žaluzie přímo v naší vzorkovně. Instalujeme je především v Praze a blízkém okolí.

Plisované žaluzie jsou atraktivním interiérovým stíněním. Výhodou je, že plissé žaluzie nepotřebují takovou míru údržby jako klasické žaluzie. Většinu látek je možné bez problému prát, to je výrazně rychlejší než čištění jednotlivých lamel. Další výhodou je, že plissé žaluzie tolik nepřenáší teplo, jako hliníkové lamely, když se zahřejí pod slunečními paprsky.

Plisované žaluzie jsou moderním a praktickým řešením pro stínění oken a vytváření soukromí v interiéru. Jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, často z polyesteru nebo hliníku, které jsou skládány do plisovaného vzoru. Tento design poskytuje jedinečný a elegantní vzhled, který je ideální pro jakýkoli styl bydlení.

Plisované žaluzie mají také vynikající funkci regulace světla - umožňují vám přesně ovládat, kolik světla přichází do místnosti. Můžete je zcela zavřít pro kompletní soukromí a tmavost, nebo je můžete otevřít tak, aby do místnosti proniklo jen tolik světla, kolik potřebujete.

Tyto žaluzie jsou lehké a jednoduché na ovládání. Představují také skvělou alternativu ke klasickým roletám nebo závěsům, protože jsou mnohem více multifunkční a nabízejí lepší kontrolu nad světlem. V závislosti na preferencích a požadavcích jsou k dispozici v různých barvách a rozměrech.

Plisované žaluzie jsou také snadno čistitelné a udržovatelné, což z nich dělá ideální volbu pro domácnosti a kanceláře. Díky své univerzálnosti a praktičnosti se staly populárním řešením pro stínění oken po celém světě.

Kontaktní box

Pokud se Vám nechce formulář vyplňovat, tak vše pošlete na mail info@mm-zaluzie.com.

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič