MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Žaluzie a plissé

Žaluzie jsou ideální a nejoblíbenější stínicí technikou. Ochrání vás před slunečními paprsky, teplem, ale stejně tak chrání vaše soukromí. Alternativou k žaluziím jsou rolety, které si ale takovou oblibu nezískaly. Žaluzie se dělí na interiérové (vnitřní) a exteriérové (venkovní). Oba typy mají své výhody a nevýhody.

Rádi vám s výběrem poradíme v naší vzorkovně. Společně najdeme nejlepší řešení právě pro vás. Ukážeme vám, jestli budou lepší horizontální nebo vertikální žaluzie, zvolíme také materiál – stále oblíbenější jsou například plissované žaluzie. Zároveň jsme specialisté na žaluzie na střešní okna. Na nás se můžete spolehnout, máme praxi už 26 let. Žaluzie instalujeme především v Praze a okolí.

Horizontální žaluzie HIT 1 a HIT 2 Isotra

Horizontální žaluzie HIT 1 a HIT 2 Isotra

✅ Nakupte u nás nejkvalitnější žaluzie na trhu HIT II Isotra. ✅ Instalujeme je s prodlouženou zárukou na 4 roky. ✅ Kvalitní zpracování a nadčasový design.
Interiérové žaluzie Cetta

Interiérové žaluzie Cetta

✅ Objednejte si interiérové žaluzie Cetta. ✅ Zaujmou vás především svým industriálním designem. ✅ Vhodné jsou do kanceláří, výrobních hal a podobně.
Okenní žaluzie Systém 25

Okenní žaluzie Systém 25

✅ Kupte u nás výhodně klasické interiérové žaluzie určené do špaletových oken. ✅ Vybírat můžete z mnoha barevných provedení lamel a profilů.
Žaluzie Leha Megaview a Varioline

Žaluzie Leha Megaview a Varioline

✅ Objednejte si luxusní žaluzie s průhledem 3,5 cm mezi lamelami. ✅ Žaluzie Leha Megaview a Varioline jsou ideální pro ty, kteří se nespokojí s průměrem.
Interiérové žaluzie Climax

Interiérové žaluzie Climax Max 25

✅ Objevte kvalitní interiérové žaluzie Climax vhodné především na větší okenní plochy. ✅ Nakupujte u nás na webu MM-žaluzie.cz.
Klasické žaluzie (tyčka, provázek)

Klasické žaluzie (tyčka, provázek)

✅ Kupte u nás výhodně klasické interiérové žaluzie určené do špaletových oken. ✅ Vybírat můžete z mnoha barevných provedení lamel a profilů. Rychlá instalace.
Bambusové  žaluzie

Bambusové žaluzie

✅ Designové bambusové žaluzie, které jsou vhodné také do vlhkých prostor. ✅ Vyzkoušejte netradiční stínící prvek, který dokonale ozvláštní váš interiér.
Dřevěné Žaluzie

Dřevěné Žaluzie

✅ Objednejte si unikátní dřevěné žaluzie. ✅ Získají si vás především svým designem. ✅ Elegantní řešení nejen do dřevěných interiérů.