MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Žaluzie a plissé

Žaluzie jsou ideální a nejoblíbenější stínicí technikou. Ochrání vás před slunečními paprsky, teplem, ale stejně tak chrání vaše soukromí. Alternativou k žaluziím jsou rolety, které si ale takovou oblibu nezískaly. Žaluzie se dělí na interiérové (vnitřní) a exteriérové (venkovní). Oba typy mají své výhody a nevýhody.

Rádi vám s výběrem poradíme v naší vzorkovně. Společně najdeme nejlepší řešení právě pro vás. Ukážeme vám, jestli budou lepší horizontální nebo vertikální žaluzie, zvolíme také materiál – stále oblíbenější jsou například plissované žaluzie. Zároveň jsme specialisté na žaluzie na střešní okna. Na nás se můžete spolehnout, máme praxi už 26 let. Žaluzie instalujeme především v Praze a okolí.

Horizontální žaluzie HIT 1 a HIT 2 Isotra

Horizontální žaluzie HIT 1 a HIT 2 Isotra

Nakupte u nás nejkvalitnější žaluzie na trhu HIT II Isotra. Instalujeme je s prodlouženou zárukou na 4 roky. Kvalitní zpracování a nadčasový design.
Interiérové žaluzie Cetta

Interiérové žaluzie Cetta

Objednejte si interiérové žaluzie Cetta. Zaujmou vás především svým industriálním designem. Vhodné jsou do kanceláří, výrobních hal a podobně.
Okenní žaluzie Systém 25

Okenní žaluzie Systém 25

Kupte u nás výhodně klasické interiérové žaluzie určené do špaletových oken. Vybírat můžete z mnoha barevných provedení lamel a profilů.
Žaluzie Leha Megaview a Varioline

Žaluzie Leha Megaview a Varioline

Objednejte si luxusní žaluzie s průhledem 3,5 cm mezi lamelami. Žaluzie Leha Megaview a Varioline jsou ideální pro ty, kteří se nespokojí s průměrem.
Interiérové žaluzie Climax

Interiérové žaluzie Climax Max 25

Objevte kvalitní interiérové žaluzie Climax vhodné především na větší okenní plochy. Nakupujte u nás na webu MM-žaluzie.cz.
Klasické žaluzie (tyčka, provázek)

Klasické žaluzie (tyčka, provázek)

Kupte u nás výhodně klasické interiérové žaluzie určené do špaletových oken. Vybírat můžete z mnoha barevných provedení lamel a profilů. Rychlá instalace.
Bambusové  žaluzie

Bambusové žaluzie

Designové bambusové žaluzie, které jsou vhodné také do vlhkých prostor. Vyzkoušejte netradiční stínící prvek, který dokonale ozvláštní váš interiér.
Dřevěné Žaluzie

Dřevěné Žaluzie

Objednejte si unikátní dřevěné žaluzie. Získají si vás především svým designem. Elegantní řešení nejen do dřevěných interiérů.