MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu
Plissované sítě Praha - MM-žaluzie.cz

Plissované sítě proti hmyzu

Elegantní varianta sítí proti hmyzu. Plissované sítě (plissé) jsou poměrně nové, ale rychle se staly velmi oblíbenými. Mají hned několik výhod, a to především v tom, že vypadají opravdu dobře. Kromě toho jsou dokonale skladné. Nemusíte je odstraňovat, když je nevyužíváte, pouze je snadno složíte. Vybírat můžete z různých barevných designů a na zakázku umíme vyrobit i speciální tvary plisované sítě proti hmyzu. Odolné a velmi kvalitní řešení.

Plissované sítě proti hmyzu jsou specializovaným typem sítí, které slouží k ochraně domů, oken a dalších vstupů před pronikáním hmyzu. Tyto sítě mají unikátní design, který umožňuje snadnou manipulaci a instalaci.

Plissované sítě jsou vyrobeny z odolného materiálu, obvykle z pryskyřice nebo polyesterového vlákna, které je odolné vůči poškrábání a opotřebení. Mají tenké, vertikální skladby, které umožňují sítím snadno se skládat a rozkládat podle potřeby.

Hlavní výhodou plissovaných sítí je jejich schopnost být otevřeny a zavřeny podle potřeby. Když jsou sítě otevřené, umožňují volný průchod vzduchu a světla, což je příjemné v teplých letních dnech. Když jsou zavřené, fungují jako účinná bariéra proti hmyzu, zabraňující mu vstupu do domu.

Instalace plissovaných sítí je obvykle velmi snadná. Sítě se mohou připevňovat k okenním rámečkům pomocí speciálního držáku nebo magnetu. Díky svému skladovatelnému designu nezabírají mnoho místa, což umožňuje snadné uskladnění v případě, že nejsou využívány.

Plissované sítě jsou k dispozici v různých velikostech a provedeních, aby vyhovovaly různým typům oken a vstupů. Mohou být použity na okna, dveře, balkonové dveře, terasy a další místa, kde je potřeba ochrana proti hmyzu.

Díky svému praktickému a esteticky příjemnému designu se plissované sítě stávají stále populárnější volbou pro ochranu domácností před hmyzem. Poskytují nejen účinnou ochranu, ale také zlepšují pohodlí a kvalitu života tím, že umožňují přirozený průtok vzduchu a světla do domova.

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Nezávazná poptávka

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič