MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

O nás

Zabýváme se prodejem a instalací stínící techniky v Praze a okolí (středočeském kraji). Firma MM Žaluzie byla založena v roce 1998 a už od začátku je naší specializací interiérová stínící technika, jako jsou rolety a žaluzie. Případně pak stínící dekorace, zejména plisé a jiné látkové stínění. Během 26 let našeho působení jsme nainstalovali stínící techniku v nespočtu kanceláří, domů, bytů a v dalších prostorech. Máme za sebou tisíce spokojených zákazníků.

Proč si vybrat právě MM Žaluzie?

Zakládáme si na individuálním přístupu. Naši zákazníci pro nás nejsou jen čísla, ale konkrétní lidé, proto nám záleží, aby byli maximálně spokojeni. Víme, že zákazníci si na nás cení především rychlosti, dochvilnosti a oceňují také kvalitu materiálů, které používáme – odebíráme jen od prověřených dodavatelů.

Nezávazná konzultace předem

Naší velkou výhodou je nezávazná konzultace předem. Jako zákazník nám pošlete rozměry pro vybrané produkty, a ještě ten stejný den obdržíte cenovou nabídku s přesnou cenou včetně DPH a montáže – ano, tak rychle to umíme. Můžete si také rovnou objednat zaměření žaluzií doma, nicméně na základě předběžné kalkulace si uděláte lepší představu. 

Vzorkové studio

Máme pro vás připravenou vzorkovnu na adrese Jablonecká 322/72, Praha 9, kterou můžete kdykoli využít. Ochotně vám poradíme se vším, s čím budete potřebovat. Ukážeme vám naživo různé druhy žaluzií a rolet nebo jiné stínící techniky. Můžete si prohlédnout katalogy a vzorníky – vybrat si například z několika stovek látek na rolety. Náš ochotný personál se těší na vaši návštěvu. 

Jak to celé začalo?

Jmenuji se Martin Miškovič a jsem zakladatelem firmy MM Žaluzie. Nebudete tomu věřit, ale na svou první zakázku v roce 1997 jsem jel tramvají s balíkem žaluzií na rameni a nářadím v ruce. To byla doba, kdy byla ještě stará dřevěná dvojitá šroubovací okna – nainstalovat na ně žaluzie dalo zabrat, dnes je to o mnoho snazší. 

Věřili byste, že tenkrát stál inzerát ve Zlatých stránkách o rozměrech 5×5 cm celých 45 000 korun? Bylo to sice na rok, ale stejně. Pamatuji si to jako dnes. Měl jsem sešit, tužku a čekal u pevné linky. Potom nastala divoká doba mobilů, počítačů, webových stránek. Reklamu ve Zlatých stránkách vystřídala reklama na internetu. Vše jsem se naučil a firma rychle rostla. Byla to těžká doba, ale ta zkušenost stála za to.

Vím, že dnes už nestačí jen klasické žaluzie nebo rolety. Je potřeba neustále sledovat nové trendy, doplňovat nabídku a hledat nové kvalitní dodavatele.

Nejsem totiž prodejcem výrobků pouze od jednoho dodavatele jako jiní ,to je sice pohodlné ,ale svazuje to ruce, vždy jsem nabízel od více dodavatelů různé produkty. Např klasické žaluzie nebo plissé nabízím od čtyř různých a tím si u nás vybere opravdu každý. Jednoduše zákazník nejde vybírat jinam.

Jsem pyšný na to, kolik zákazníků nás oslovuje. Navíc podstatná část se vrací, to je pro mě důkaz, že práci děláme dobře. Přidejte se i vy mezi naše věrné zákazníky.

Kontaktní box

Pokud se Vám nechce formulář vyplňovat, tak vše pošlete na mail info@mm-zaluzie.com.

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič