MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Interiérové žaluzie

Žaluzie Praha

Interiérové žaluzie jsou nejčastějším typem vnitřního stínění, jedná se o funkční a zároveň designový prvek interiéru. Zvládají velmi dobře regulovat množství světla pronikajícího do interiéru a zároveň chrání vaše soukromí. Systém těchto žaluzií není nijak složitý a jejich upevnění do okna probíhá velmi rychle. Kromě občasného utírání prachu nepotřebují žádnou zvláštní péči. Instalujeme také venkovní žaluzie. 

Žaluzie instalujeme v Praze a okolí už více než 24 let. Objednávejte se zárukou až 5 let. 

Naše tipy na interiérové žaluzie

Isotra Hit II

Pokud hledáte nejkvalitnější interiérové horizontální žaluzie, můžeme vám doporučit isotra hit II Vhodné jsou především do plastových oken a eurooken. Na žaluzie Isotra poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.

Climax Max 25

Instalujeme také oblíbené kvalitní žaluzie Climax, a to se zárukou 4 let. Interiérové žaluzie Max 25 jsou oblíbenou alternativou k vnitřním žaluziím Isotra. 

Nebo další speciální žaluzie

Vybírat můžete také z dalších typů a modelů jednotlivých žaluzií. Doporučujeme si je prohlédnout v naší vzorkovně. Například systém 25 vhodný na špaletová okna. Případně pak žaluzie Cetta 35, které se hodí především do kanceláří a výrobních prostor. Máme ale také speciální bambusové a dřevěné žaluzie, včetně luxusních žaluzií Leha Megaview s průhledem mezi lamelami 2,5 cm.

Produkty

Dřevěné Žaluzie

Dřevěné Žaluzie

✅ Objednejte si unikátní dřevěné žaluzie. ✅ Získají si vás především svým designem. ✅ Elegantní řešení nejen do dřevěných interiérů.
Bambusové  žaluzie

Bambusové žaluzie

✅ Designové bambusové žaluzie, které jsou vhodné také do vlhkých prostor. ✅ Vyzkoušejte netradiční stínící prvek, který dokonale ozvláštní váš interiér.
Klasické žaluzie (tyčka, provázek)

Klasické žaluzie (tyčka, provázek)

✅ Kupte u nás výhodně klasické interiérové žaluzie určené do špaletových oken. ✅ Vybírat můžete z mnoha barevných provedení lamel a profilů. Rychlá instalace.
Interiérové žaluzie Climax

Interiérové žaluzie Climax Max 25

✅ Objevte kvalitní interiérové žaluzie Climax vhodné především na větší okenní plochy. ✅ Nakupujte u nás na webu MM-žaluzie.cz.
Žaluzie Leha Megaview a Varioline

Žaluzie Leha Megaview a Varioline

✅ Objednejte si luxusní žaluzie s průhledem 3,5 cm mezi lamelami. ✅ Žaluzie Leha Megaview a Varioline jsou ideální pro ty, kteří se nespokojí s průměrem.
Okenní žaluzie Systém 25

Okenní žaluzie Systém 25

✅ Kupte u nás výhodně klasické interiérové žaluzie určené do špaletových oken. ✅ Vybírat můžete z mnoha barevných provedení lamel a profilů.
Interiérové žaluzie Cetta

Interiérové žaluzie Cetta

✅ Objednejte si interiérové žaluzie Cetta. ✅ Zaujmou vás především svým industriálním designem. ✅ Vhodné jsou do kanceláří, výrobních hal a podobně.
Horizontální žaluzie HIT 1 a HIT 2 Isotra

Horizontální žaluzie HIT 1 a HIT 2 Isotra

✅ Nakupte u nás nejkvalitnější žaluzie na trhu HIT II Isotra. ✅ Instalujeme je s prodlouženou zárukou na 4 roky. ✅ Kvalitní zpracování a nadčasový design.