MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Interiérové žaluzie

Žaluzie Praha

Interiérové žaluzie jsou nejčastějším typem vnitřního stínění, jedná se o funkční a zároveň designový prvek interiéru. Zvládají velmi dobře regulovat množství světla pronikajícího do interiéru a zároveň chrání vaše soukromí. Systém těchto žaluzií není nijak složitý a jejich upevnění do okna probíhá velmi rychle. Kromě občasného utírání prachu nepotřebují žádnou zvláštní péči. Instalujeme také venkovní žaluzie. 

Žaluzie instalujeme v Praze a okolí už více než 24 let. Objednávejte se zárukou až 5 let. 

Naše tipy na interiérové žaluzie

Isotra Hit II

Pokud hledáte nejkvalitnější interiérové horizontální žaluzie, můžeme vám doporučit isotra hit II Vhodné jsou především do plastových oken a eurooken. Na žaluzie Isotra poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.

Climax Max 25

Instalujeme také oblíbené kvalitní žaluzie Climax, a to se zárukou 4 let. Interiérové žaluzie Max 25 jsou oblíbenou alternativou k vnitřním žaluziím Isotra. 

Nebo další speciální žaluzie

Vybírat můžete také z dalších typů a modelů jednotlivých žaluzií. Doporučujeme si je prohlédnout v naší vzorkovně. Například systém 25 vhodný na špaletová okna. Případně pak žaluzie Cetta 35, které se hodí především do kanceláří a výrobních prostor. Máme ale také speciální bambusové a dřevěné žaluzie, včetně luxusních žaluzií Leha Megaview s průhledem mezi lamelami 2,5 cm.

Produkty

Dřevěné Žaluzie

Dřevěné Žaluzie

Objednejte si unikátní dřevěné žaluzie. Získají si vás především svým designem. Elegantní řešení nejen do dřevěných interiérů.
Bambusové  žaluzie

Bambusové žaluzie

Designové bambusové žaluzie, které jsou vhodné také do vlhkých prostor. Vyzkoušejte netradiční stínící prvek, který dokonale ozvláštní váš interiér.
Klasické žaluzie (tyčka, provázek)

Klasické žaluzie (tyčka, provázek)

Kupte u nás výhodně klasické interiérové žaluzie určené do špaletových oken. Vybírat můžete z mnoha barevných provedení lamel a profilů. Rychlá instalace.
Interiérové žaluzie Climax

Interiérové žaluzie Climax Max 25

Objevte kvalitní interiérové žaluzie Climax vhodné především na větší okenní plochy. Nakupujte u nás na webu MM-žaluzie.cz.
Žaluzie Leha Megaview a Varioline

Žaluzie Leha Megaview a Varioline

Objednejte si luxusní žaluzie s průhledem 3,5 cm mezi lamelami. Žaluzie Leha Megaview a Varioline jsou ideální pro ty, kteří se nespokojí s průměrem.
Okenní žaluzie Systém 25

Okenní žaluzie Systém 25

Kupte u nás výhodně klasické interiérové žaluzie určené do špaletových oken. Vybírat můžete z mnoha barevných provedení lamel a profilů.
Interiérové žaluzie Cetta

Interiérové žaluzie Cetta

Objednejte si interiérové žaluzie Cetta. Zaujmou vás především svým industriálním designem. Vhodné jsou do kanceláří, výrobních hal a podobně.
Horizontální žaluzie HIT 1 a HIT 2 Isotra

Horizontální žaluzie HIT 1 a HIT 2 Isotra

Nakupte u nás nejkvalitnější žaluzie na trhu HIT II Isotra. Instalujeme je s prodlouženou zárukou na 4 roky. Kvalitní zpracování a nadčasový design.