MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou méně častou variantou vnitřních žaluzií. Přesto mohou být správnou volbou zejména v případě prostorných místností a velkých oken. Doporučujeme především vertikální žaluzie Isotra, na které se můžete zcela spolehnout. Vhodné jsou do obývacího pokoje, ložnice ale také do dětského pokoje – u vertikálních žaluzií neplatí žádné omezení a dávno už nejsou pouze žaluziemi do kanceláře. Žaluzie instalujeme v Praze a okolí.

Vybírat můžete z kvalitních vertikálních žaluzií Isotra. Případně pak žaluzií Leha, které dodají vašemu interiéru opticky na prostoru. Poslední variantou je holandský výrobce Omnika.

Vertikální žaluzie Isotra

Výrobce Isotra nabízí vertikální žaluzie v mnoha odstínech, ať už se jedná o jemné a elegantní odstíny nebo odvážnější barevné varianty. Nejčastěji instalujeme látkové vertikální žaluzie, ale vybírat můžete z dalších materiálů, především plastu nebo dřeva. Jedná se o moderní zastínění interiéru. Pokud je dobře zkombinujete s prostředím, vytváří reprezentativní a velmi elegantní prostory

Produkty