MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Jak rozdělit jednotlivé místnosti pomocí japonských stěn

Délka čtení: 2 min., 41 sec.
Jak rozdělit jednotlivé místnosti pomocí japonských stěn

Rozdělení místnosti může být nutností z mnoha důvodů. Od potřeby vytvořit soukromý koutek ve velkém prostoru po přizpůsobení dispozice pokoje novým životním okolnostem. Postavení zdí nebo příček je ale náročné a někdy to může být až příliš komplikované nebo přímo nereálné. Jde to i jinak - jednodušeji a levněji.

Jednou z efektivních a stylových metod, jak rozdělit místnost bez stavění zdí, je použití japonských stěn. Japonské stěny totiž kromě stínění mohou sloužit také jako elegantní rozdělovací prvek v mnoha typech interiérů, jako jsou byty, kanceláře, obchody nebo restaurace. Dokáží opticky rozdělit velkou místnost a přizpůsobit ji vašim potřebám a estetickým preferencím, aniž by narušily harmonii interiéru.

Výhody použití japonských stěn k rozdělení místnosti

  • Mnoho různých barevných a designových variant: Japonské stěny máme v nabídce ve více než 240 různých vzorech, barvách a designech, ze kterých si můžete vybrat takovou variantu, která nejlépe zapadne do vašeho interiéru. Nabízíme také nehořlavé nebo otíratelné látky se zárukou 5 let.

  • FlexibilitaJaponské stěny nejsou finálním řešením, a tak je můžete snadno vyměnit v případě, že se vám jejich vzhled omrzí nebo je již nebudete potřebovat vůbec.

  • Jednoduchá montáž: Nainstalovat japonské stěny k rozdělení místnosti je velmi snadné. Tyto stěny se připevňují nejčastěji na strop. V dolní části mají potom speciální zátěžovou lištu, která udržuje látku rovnou a zabraňuje jejímu mačkání, čímž zajišťuje stále dokonalý tvar.

  • Moderní stínící prvekJaponské stěny také výborně chrání před sluncem. Umožňují lépe řídit proudění světla a zachovat si soukromí, aniž byste omezovali prostor a přirozený tok energie ve vašem domě.

Jakou japonskou stěnu vybrat pro rozdělení místnosti

Rozdělování prostoru v interiéru může výrazně ovlivnit atmosféru a funkčnost celé místnosti. V naší nabídce najdete dva druhy japonských stěn pro rozdělení místnosti, ze kterých můžete vybírat.

Posuvné stěny Isotra

Posuvné stěny Isotra jsou moderním a elegantním řešením pro rozdělení prostoru v interiéru. Díky inovativnímu systému posouvání na kolejnicích se posuvné stěny snadno otevírají a zavírají, což umožňuje vytvoření otevřených nebo uzavřených prostorů přesně podle potřeby. Výhodou je také možnost elektrického ovládání posuvné japonské stěnyPosuvné stěny Isotra jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení.

Panelové stěny Leha

Panelové stěny Leha poskytují minimalistickou a inovativní alternativu klasickým závěsům. Jsou navrženy tak, aby kombinovaly funkčnost, design a praktičnost. Díky širokému výběru materiálů, vzorů a barevných provedení si můžete vybrat takové panelové stěny, které nejlépe ladí s vaším interiérem a designovou koncepcí.