MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

MARKÝZA

Délka čtení: 2 min., 5 sec.
MARKÝZA

Výhody markýz, Markýzy v poslední době získávají oblibu, v domáctnostech, ale i v prostředí komerčním. Markýza je totiž skvělý prostředek , na zastínění terasy, balkónu nebo zahrady. Nejen,že vás ochrání před sluncem a zajistí stín, ale i vaše zařízení na terasách, zároveň ochrání podlahu před slunečními paprsky. Markýza zabrání také dešti. Materiál markýz je naimpregnován, ale musí se nechat mokrou látku uschnout,než jí zasunete, musíte totiž markýzu ochránit před plísněmi a zvýšit jí tak její životnost. Díky...

Výhody markýz,

Markýzy  v poslední době získávají oblibu, v domáctnostech, ale  i v prostředí komerčním.

Markýza je totiž skvělý prostředek , na zastínění terasy, balkónu nebo zahrady. Nejen,že vás ochrání před sluncem a zajistí stín, ale i vaše zařízení na terasách, zároveň ochrání podlahu před slunečními paprsky.

Markýza zabrání také dešti. Materiál markýz je naimpregnován, ale musí se nechat mokrou látku uschnout,než jí zasunete, musíte totiž markýzu ochránit před plísněmi a zvýšit jí tak její životnost.

Díky Venkovní markýze můžete v horkých dnech zůstat přes den venku a užívat si ve stínu nebo s rodinou strávit příjemný den. Většina markýz, vás dokáže ochránit před  zářením UV a současně omezí  paprsky do oken a zdí domu. Je to skvělá možnost udržet příjemnou teplotu i uvnitř.

Markýzy vám tolik neomezí výhled z okna, jako například žaluzie. Oproti pergole sen dá markýza i zasunout.

Možnosti uložení látky

Kazetové: je nejlepší vyřešení montáže markýzi, je totiž chráněná ze všech  je chráněna stran. Kazeta látce zavře všechny strany.Vydrží tak nejdéle.

Polo-kazeta: Látka je navinuta do polo-kazety a je tím chráněná zezhora.

Kloubová markýza: Látka markýzy je navinutá na roletu a bohužel není chráněna nijak.Je třeba ji pravidelně čistit a vždy nechat vyschnout.

 Komerční užití

Používají se také do výkladů, letních zahrádek a restaurací
Celkově provozovny získají pro oko lákající design, navíc ochrání před deštěm a sluncem

 

Markýzi jsou unikátním stíněním,který kromě stínění navíc zabrání dešti a na váš dům,byt,restauraci z venku velice zpříjmení pohled.

 

Markýzi jsou unikátním stíněním,který kromě stínění navíc zabrání dešti a sníží teplotu podlahy.