MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

SLUNCE A STÍN

Délka čtení: 1 min., 41 sec.
SLUNCE A STÍN

Hodně světla a teploty nás nepovzbuzuje,ale naopak vyzývá k odpočinku a brání nám, prožít plnohodnotně den. Ale zdá se,že stačí šikovný zásah do vyřešení vašeho interiéru a v tu chvíli máte i v létě teplotu a slunce tak akorát. Stín vašemu domovu přidá styl,krásu a neúnavnou pohodu ,poradíme jak na to..

Hodně světla a teploty nás nepovzbuzuje,ale naopak vyzývá k odpočinku a brání nám, prožít plnohodnotně den. Ale zdá se,že stačí šikovný zásah do vyřešení vašeho interiéru a v tu chvíli máte i v létě teplotu a slunce tak akorát. Stín vašemu domovu přidá styl,krásu a neúnavnou pohodu ,poradíme jak na to..

Vaše obydlí, má v dnešní moderní době řadu výhod například té, že už ve Vašich  oknech nevisí jen rolety nebo záclony. Aby k Vám nenakukovali nezvaní hosté ani slunce, se dá vyřešit hodně jinými způsoby. Plissé duette plissé, klasické žaluzie, exteriérové žaluzie, posuvné látkové stěny,(japonky) látkové rolety, rolety den-noc , tzn římské rolety, venkovní screenové rolety,markýzi. Je toho více dost, že? Poradíme Vám, k čemu se jaký používá, a vy sami posoudíte, jaká možnost by  mohla nejlíp vyhovovat  s vašim potřebám a stylu,designem Vašeho domova.
Vnitřní žaluzie jistě znáte. Vyrábí se typ horizontální žaluzie a vertikální žaluzie a díky tomu,že horizontální jsou z hliníkových lamel, čeká na vás snadná údržba.Vertikální se zase dají jednoduše vyprat,ve specializovné čistírně. Jistě už ale nevíte, že hite jsou i žaluzie, které při zavření „maluje“ na oknech  3D efekty. Žaluzie LEHA.Ať už se rozhodnem pro kreativní formu nebo tu jednodušší , můžeme si v dnešní době pohrát s celou řadou barevného provedení a vzorů.

Stačí nás navštívit v našem vzorkovém studiu kde získáte inspiraci a radu.

Žaluzie Praha

Rolety Praha

MM-ŽALUZIE