MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

ZÁCLONY A ZÁVĚSY

Délka čtení: 1 min., 28 sec.
ZÁCLONY A ZÁVĚSY

Po velmi častých dotazech, když nabízíte garnýže a kolejničky, zajistíte nám také záclony a závěsy? Garnýžemi se zabýváme již 19 let ,tak proč ne. Tak jsme začali.. Záclony a závěsy zde byly vždy a tak nejde o žádný nový způsob zastiněni a zkrášleni našeho obydlí. Na trh přišlo mnoho nových možnosti zastiněni, od plisse, po duo rolety až po římské rolety a tak na nějakou dobu byly záclony v pozadí a byly považovány za ,nudné’ a snad i nemoderní. Ale dnešní trend se mění a naopak záclony a závěsy se stávají jedním z nejvíce...

Po velmi častých dotazech, když nabízíte garnýže a kolejničky, zajistíte nám také záclony a závěsy?

Garnýžemi se zabýváme již 19 let ,tak proč ne.

Tak jsme začali..

Záclony a závěsy zde byly vždy a tak nejde o žádný nový způsob zastiněni a zkrášleni našeho obydlí. Na trh přišlo mnoho nových možnosti zastiněni, od plisse, po duo rolety až po římské rolety a tak na nějakou dobu byly záclony v pozadí a byly považovány za ,nudné’ a snad i nemoderní. Ale dnešní trend se mění a naopak záclony a závěsy se stávají jedním z nejvíce žádaným produktem, který dodá našemu bytu šmrnc a i zdárně obyčejnému bytu dokaží dát nádech luxusu, vzdušnosti a oživení prostoru.
V jednoduchosti je krása a u záclon toto pravidlo plati dvojnásobně. Jednoduché záclony ve správně zvolené délce, dodají vašemu interiéru ucelenost a není ani třeba design bytu rozrážet výraznými barvami nebo vzory. Zkuste si na chvíli vizualizovat Váš byt, váš obývací pokoj, ložnici.. jak byste si tento pokoj dokázali představit s lehkými záclonami na vašich oknech? Splynou krásně s rámy oken, kličkami na oknech, jejich délka případně zakryje celé radiátory. Okno dostane lehkou clonu a nerozrušuje tím zbytek interiéru. Zároveň vám neuberou na svitu, pouze Vám dodají soukromí.
Nejvýstižnejšim pro záclony je čistota. A zárov

Galerie