MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu
Dřevěné kolejničky na záclony Praha - MM-žaluzie.cz

Dřevěné kolejničky

Dřevěné stropní kolejničky slouží k uchycení záclon a závěsů. Mohou zcela nahradit například dřevěné garnýže. Dřevěné kolejničky Praktic jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřísky se zafrézovanou plastovou kolejničkou. Dostupná je ve variantách, které se liší počtem kolejniček, a to 1 až 3. Přední stranu kolejničky můžete polepit nábytkovou hranou, případně suchým zipem s dekorací (pelmet). Kolejnička je vyráběna v délce 5,2 metru v bílé barvě. Dodávaná je spolu s veškerým příslušenstvím.

Dřevěné kolejničky jsou populární volbou pro uchycení záclon a závěsů v interiéru. Tyto kolejničky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, často se používá tvrdé dřevo, jako je buk, dub nebo javor, které poskytuje pevnost a odolnost.

Dřevěné kolejničky mají obvykle hladký povrch a rovné tvary. Mohou být buď přírodního dřevěného odstínu, nebo se mohou nalakovat nebo natřít ve vybraném odstínu, aby ladily s celkovým designem místnosti.

Kolejničky jsou často dodávány s držáky, které se připevňují na stěnu nebo na okenní rám. Držáky mohou být také vyrobeny z dřeva nebo kombinace dřeva a kovu, což přidává zajímavý kontrast a designový prvek. Držáky zajišťují stabilní uchycení kolejničky a umožňují snadnou manipulaci se záclonami a závěsy.

Dřevěné kolejničky mají často hladký a tichý mechanismus pro posouvání záclon a závěsů. Posunování může být prováděno buď ručně, kdy se kolejnička vytáhne nebo posune po drážce, nebo pomocí speciálního háčku nebo kroužku, který se připevní na látku a umožňuje její snadné pohybování.

Dřevěné kolejničky přinášejí do místnosti přírodní a teplý vzhled. Jsou vhodné pro různé styly interiéru, od rustikálního a tradičního po moderní a minimalistický. Dřevo dodává do prostoru příjemnou atmosféru a může být snadno kombinováno s dalšími prvky dekorace.

Kromě estetického hlediska mají dřevěné kolejničky také praktické využití. Umožňují plynulé otevírání a zavírání záclon a závěsů a poskytují kontrolu nad množstvím světla a soukromím v místnosti.

Dřevěné kolejničky jsou tedy vynikající volbou pro ty, kteří hledají trvanlivý, esteticky příjemný a funkční způsob uchycení záclon a závěsů.

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Nezávazná poptávka

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič