MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu
Římské rolety Praha a okolí - MM-žaluzie.cz

Římské rolety

Kvalitní římské rolety tvořené profilem se suchým zipem a vytahovací mechanikou ovládanou řetízkem. Výhodou římských rolet je především jejich dekorativní funkčnost. Jsou atraktivním doplňkem do bytu. Interiérové římské rolety navíc nevyžadují téměř žádnou složitou údržbu, můžete je snadno prát. Vyberte si z mnoha různých látek, dokonce dokážeme vyrobit římské rolety z látky, ze které máte třeba závěsy.

Římské rolety s profilem se suchým zipem a vytahovací mechanikou ovládanou řetízkem jsou moderním a elegantním řešením pro okenní stínění. Tyto rolety kombinují funkčnost a estetiku a nabízejí možnost přesného ovládání světla a soukromí v místnosti.

Římské rolety se vyznačují hladkým a stylovým profilem se suchým zipem. Tento profil je vybaven malými háčky nebo zipovými pásy, které drží látku rolety pevně na místě a umožňují plynulé posouvání nahoru a dolů. Zipový systém poskytuje přesný a vyvážený pohyb rolety a zajišťuje, že tkanina zůstává vždy napnutá a rovná.

Pro ovládání římských rolet se používá vytahovací mechanika, která je ovládána řetízkem. Řetízek umožňuje snadnou a přesnou manipulaci s roletou. Vytahovací mechanismus umožňuje rolování rolety nahoru a dolů a umožňuje tak přesné nastavení úrovně osvětlení a soukromí v místnosti. Řetízek je obvykle umístěn na straně rolety a umožňuje snadný a pohodlný přístup pro ovládání.

Římské rolety s profilem se suchým zipem a vytahovací mechanikou nabízejí širokou škálu látek a designů, které umožňují přizpůsobit je individuálním preferencím a stylu interiéru. Lze vybrat z různých barev, vzorů a textur, aby rolety ladily s celkovým designem místnosti.

Tyto rolety nejenže poskytují funkčnost v podobě kontrolují množství světla a soukromí, ale také přinášejí do místnosti příjemnou atmosféru a dotek elegance. Mohou být instalovány na různé typy oken, včetně standardních oken, francouzských oken a střešních oken.

Římské rolety s profilem se suchým zipem a vytahovací mechanikou ovládanou řetízkem jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylové okenní stínění. Kombinují v sobě praktickou funkčnost, estetiku a snadné ovládání, čímž přispívají k vytvoření pohodlného a vkusného prostoru.

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Nezávazná poptávka

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič