MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu
Duo roleta Omnika

Duo roleta Omnika

Duo rolety dále nazýváme Den noc, Twintex, Twinroll, Day Night, Duo rollo atd...jsou vesměs to samé, jen se liší názvem,kvalitou a tvarem profilu- podle výrobce. Používáme DUO ROLETY od prověřeného kvalitního výrobce za přijatelnou cenu,který hravě zvládne i větší rozměry.

Na výběr je provedení bez boxu,nebo s hranatým a půlkulatým boxem.

Naše doporučení:

V tomto případě se jedná o Holandského výrobce,zvládne i velké rozměry.Má úžasný výběr látek vč.pár látek blackout.Nový hranatý kastlík je vážně designově perfektní.Přijdte se na něj podívat k nám na vzorkové studio.

Poptávka architektů po netradičních stínících formách a nepřetržitý vývoj stínící technicky přispěly ke vzniku největších zajímavostí posledních let a to díky kombinaci rolet a žaluzií. Výrobek efektivně a účelně propojuje vlastnosti klasické rolety a horizontální žaluzie a umí tím tak nahradit závěs nebo záclonu.

Rozmanité stínící materiály naprosto vyhoví požadavkům na pohodlné zastínění a interiér se tímto obohatí o další luxusní prvek. Roleta se ovládá pomocí řetízku, tím nám vzniká snadná regulace propustnosti světla.

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Nezávazná poptávka

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič