MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu
Plisované rolety APS Fakro

Plisované rolety APS Fakro

Plisovaná roleta APS Fakro určená do střešního okna dokáže nejen regulovat intenzitu světla v místnosti, ale zároveň částečně snižuje teplotu, protože chrání před pronikajícím teplem slunečních paprsků. Plissé rolety jsou elegantní a vybírat můžete z mnoha barevných variant – prohlédněte si všechny v naší vzorkovně. Opatřeny jsou nenápadnou bílou vodící lištou, ta umožní nastavit rolety do libovolné polohy. Plisované rolety APS Fakro se ovládají manuálně.

Plisované rolety APS FAKRO jsou inovativními střešními roletami, které spojují funkci regulace světla s efektivním snižováním teploty v interiéru. Zde je popis této kategorie:

  1. Optimální regulace světla: Plisované rolety APS FAKRO umožňují přesnou regulaci intenzity světla v místnosti. Díky nim můžete snadno přizpůsobit osvětlení podle vašich preferencí a potřeb.

  2. Snižování teploty: Tato inovativní roleta nejen zastíní místnost, ale také pomáhá snižovat teplotu v interiéru. To je zvláště důležité v letních měsících, kdy může být střešní okno vystaveno slunečnímu záření a zvýšeným teplotám. Plisovaná tkanina funguje jako izolační vrstva, což pomáhá udržovat prostor chladným.

  3. Ochrana před slunečním zářením: Tyto rolety také poskytují efektivní ochranu před slunečním zářením a UV paprsky. To chrání interiér před blednutím nábytku a zajišťuje dlouhodobou ochranu.

  4. Elegance a design: Plisované rolety APS FAKRO jsou dostupné v různých barvách a vzorech, což umožňuje harmonicky sladit s designem vašeho interiéru. Tím se stávají nejen funkcionalitou, ale také estetickým prvkem.

  5. Jednoduché ovládání: Ovládání těchto rolet je obvykle snadné a může být provedeno manuálně nebo pomocí dálkového ovládání.

  6. Snadná instalace: Plisované rolety APS FAKRO jsou navrženy tak, aby byly snadno instalovatelné do střešního okna tohoto výrobce, což usnadňuje jejich použití.

Plisované rolety APS FAKRO jsou tak skvělým řešením pro ty, kteří hledají střešní rolety, které kombinují regulaci světla a snižování teploty, což přispívá k celkovému komfortu v místnosti. Tato vlastnost je obzvláště užitečná v horkých letních dnech.

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Nezávazná poptávka

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič