MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu
Plisované rolety Roto

Plisované rolety Roto

Moderní a zároveň inovativní stínící prvek v podobě plisované rolety na střešní okna Roto. Plissé roleta doladí váš interiér po designové stránce a zároveň je dokonale funkční. Roletu si díky vodícím lištám snadno nastavíte přesně do polohy, jaké potřebujete. Nabízí ochranu před slunečním světlem, ale také teplem, protože plissé vytváří částečnou izolaci. Vyberte si z mnoha barevných provedení a designů v průhledných i neprůhledných variantách. 

Plisované rolety Roto pro střešní okna představují spojení moderního designu a inovace v oblasti stínění. Tyto plisované rolety jsou speciálně navrženy pro střešní okna, a jejich kombinace stylové estetiky a funkčnosti poskytuje dokonalý doplněk pro váš interiér. Následuje podrobný popis této kategorie:

  1. Současný a elegantní design: Plisované rolety Roto ztělesňují současný a elegantní design, který dodává vašemu interiéru moderní nádech a estetickou hodnotu.

  2. Flexibilita v regulaci stínění: Plisované rolety nabízejí variabilitu při nastavování stínění, což vám umožňuje precizně řídit osvětlení a zachovat soukromí v místnosti podle vašich preferencí.

  3. Ochrana před nadměrným slunečním zářením: Tyto rolety efektivně blokují přímé sluneční záření, což chrání interiér před nadměrným zahřátím a ochraňuje nábytek před blednutím.

  4. Bohatý výběr vzorů a barev: Plisované rolety Roto vám poskytují širokou škálu vzorů a barevných variací, abyste mohli vybrat takovou, která se dokonale sladí s designem vaší místnosti.

  5. Jednoduchá instalace a ovládání: Instalace je jednoduchá a ovládání je intuitivní. Můžete si vybrat, zda budete plisovanou roletu ovládat ručně nebo volit automatický systém.

  6. Snadná údržba: Plisované rolety jsou konstruovány s ohledem na minimální nároky na údržbu, což vám ušetří čas a námahu.

Plisované rolety Roto jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí spojit moderní design s efektivním stíněním pro svá střešní okna. S jejich variabilitou, stylovým designem a snadnou údržbou se stávají ideálním prvkem pro regulaci světla a zachování soukromí ve vašem interiéru.

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Nezávazná poptávka

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič