MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu
Okenní sítě Praha - MM-žaluzie.cz

Okenní sítě

Elegantní minimalistické sítě proti hmyzu. Určené jsou na dřevěná nebo plastová eurookna. Vybrat si můžete z různých barev lemu (rámu) po celém obvodu sítě. V základu je barva hnědá a bílá, ale můžete si vybrat jakoukoli jinou ze vzorníku RAL. Výhodou těchto okenních sítí proti hmyzu je jejich snadná montáž bez vrtání. Zároveň se s nimi lehce manipuluje. Rohy rámu mohou být plastové nebo hliníkové. Pro alergiky doporučujeme speciální protipylovou síť.

Okenní sítě proti hmyzu jsou účinným opatřením pro ochranu interiérů před vstupem nežádoucího hmyzu, zatímco umožňují proudění vzduchu a zachovávají výhled z oken. Tyto sítě jsou navrženy speciálně pro použití na oknech a poskytují bariéru, která zabraňuje hmyzu vstoupit do místnosti.

Okenní sítě proti hmyzu jsou obvykle vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů, jako je skelná vlákna nebo speciální síťovina. Sítě mají malé otvory, které zabraňují průchodu hmyzu, zatímco umožňují průchod vzduchu a světla.

Tyto sítě jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly na okenní rámy. Okenní sítě mohou být vyrobeny na míru pro každé okno nebo mohou být dodávány ve standardních velikostech, které lze přizpůsobit. Sítě jsou obvykle připevněny ke speciálním rámovým systémům, které umožňují snadnou montáž a demontáž.

Existuje několik různých typů okenních sítí proti hmyzu. Některé jsou fixní a zůstávají na místě po celou dobu, zatímco jiné jsou otevírací a umožňují snadný přístup k oknu pro čištění nebo otevření. Otevírací sítě mohou mít různé mechanismy, jako jsou závěsy nebo klouby, které umožňují snadné otevírání a zavírání.

Okenní sítě proti hmyzu jsou ideální pro použití v domech, bytech, chatách a dalších prostorech, kde je potřeba udržet hmyz ven, aniž by se omezil průchod vzduchu a světla. Poskytují ochranu před komáry, muchami, včelami a dalším hmyzem, zatímco umožňují pohodlné užívání oken.

Výhodou okenních sítí proti hmyzu je jejich snadná údržba. Sítě lze jednoduše vyčistit vodou a mýdlem nebo jemným čistícím prostředkem. Okenní sítě také přispívají k prevenci pronikání prachu, nečistot a listí do interiéru.

Celkově vzato, okenní sítě proti hmyzu jsou praktickým a efektivním opatřením pro ochranu interiérů před hmyzem. Poskytují ochranu a pohodlí, zatímco zachovávají průchod vzduchu a světla. Jsou snadno instalovatelné a vhodné pro různé typy oken.

Standardní barvy Okenní sítě

RAL 7016
RAL 7016
RAL 8019
RAL 8019
RAL 9003
RAL 9003

Nosníky - Příplatkové barvy Renolit

Renolit 1192 oregon
Renolit 1192 oregon
Renolit 2052 dub tmavý
Renolit 2052 dub tmavý
Renolit 2178 dub zlatý
Renolit 2178 dub zlatý
Renolit 2065 mahagon
Renolit 2065 mahagon
Renolit 2179 ořech
Renolit 2179 ořech
Renolit 3043 cherry amaretto
Renolit 3043 cherry amaretto
Renolit 4240 Winchester XA
Renolit 4240 Winchester XA

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Nezávazná poptávka

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič