MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Vertikální žaluzie Praha

Vertikální žaluzie jsou méně častou variantou vnitřních žaluzií. Přesto mohou být správnou volbou zejména v případě prostorných místností a velkých oken. Doporučujeme především vertikální žaluzie Isotra, na které se můžete zcela spolehnout. Vhodné jsou do obývacího pokoje, ložnice ale také do dětského pokoje – u vertikálních žaluzií neplatí žádné omezení a dávno už nejsou pouze žaluziemi do kanceláře. Žaluzie instalujeme v Praze a okolí.

Vybírat můžete z kvalitních vertikálních žaluzií Isotra. Případně pak žaluzií Leha, které dodají vašemu interiéru opticky na prostoru. Poslední variantou je holandský výrobce Omnika.

 

Vertikální žaluzie jsou efektivním a elegantním řešením pro stínění oken, které přináší do interiéru estetický i funkční prvek. Tyto žaluzie jsou tvořeny svislými lamelami, často vyrobenými z odolných materiálů, jako je PVC, hliník nebo tkanina, které jsou pevně připevněny k hornímu profilu.

Vertikální žaluzie jsou ideální pro velká okna nebo posuvné dveře, protože se otevírají a zavírají horizontálně, což znamená, že poskytují maximální krytí a soukromí. Tyto žaluzie jsou navíc velmi univerzální - můžete nastavit úhel lamel tak, aby do místnosti proniklo právě tolik světla, kolik potřebujete.

Tyto žaluzie jsou také velmi snadné na ovládání. Často jsou vybaveny ovládacím mechanismem, který umožňuje otáčení lamel a posouvání žaluzií podle potřeby. Díky své jednoduchosti a efektivitě jsou vertikální žaluzie oblíbenou volbou pro domácnosti i kanceláře.

Vertikální žaluzie jsou k dispozici v různých barvách, rozměrech a materiálech, což znamená, že si můžete vybrat styl, který nejlépe odpovídá vašemu interiéru. Jsou také snadno udržovatelné a čistitelné, což z nich činí praktické a dlouhodobé řešení pro stínění oken.

Kontaktní box

Pokud se Vám nechce formulář vyplňovat, tak vše pošlete na mail info@mm-zaluzie.com.

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič