MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu
Záclony a závěsy Praha - MM-žaluzie.cz

Záclony a závěsy

Záclony nebo závěsy jsou skvělým doplňkem, který pomáhá tvořit celkový design domova. Jsou funkční, protože chrání vaše soukromí, ale také slouží jako stínící prvky – kromě toho mají estetickou funkci. Nejlepšího výsledku docílíte ideálně zvolenou kombinací záclony nebo závěsu a správné kolejnice a hlavně profesionální prací.

Sice nejde o žádný nový způsob zastiněni. Na trh přišlo spoustu nových možnosti zastinění a na určitou dobu byly záclony v pozadí a možná byly považovány za nudné nebo možná i nemoderní. Dnešní trend se změnil a záclony a závěsy se staly velmi žádaným produktem, v našem podání dodají vašemu bytu či domu styl , nádech luxusu, oživí prostor a získáte díky jim také pocit vzdušnosi..
V jednoduchosti je krása a u záclon toto pravidlo plati dvojnásobně. Jednoduché hladké bílé záclony ve správně zvolené délce a správnému řasení, dodají vašemu interiéru ucelenost a krásu a čistotu. Zkuste si na chvíli představit Váš byt, váš obývací pokoj a ložnici.. jak byste si tento pokoj dokázali představit se záclonami na vašich oknech a po stranách závěsy s pastelovou- tolik moderní barvou. Jejich délka případně zakryje celý radiátor a vše je od kraje do kraje místnosti.

Doporučujeme podívat se do našeho vzorkového studia na Praze 9, kde vám rádi poradíme s výběrem. Záclony a závěsy Vám profesionálně navěsíme a na místě vyžehlíme.

S námi je konec špatně nařasených záclon nevhodné a nepadnoucí délky a šířky, nevkusné látky a špatnou funkcí pojezdů. V naší galerii naleznete jen hrstku našich realizací, další přidáváme průběžně na instagram.

 

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Nezávazná poptávka

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič