MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Interiérové žaluzie Praha

Interiérové žaluzie jsou nejčastějším typem vnitřního stínění, jedná se o funkční a zároveň designový prvek interiéru. Zvládají velmi dobře regulovat množství světla pronikajícího do interiéru a zároveň chrání vaše soukromí. Systém těchto žaluzií není nijak složitý a jejich upevnění do okna probíhá velmi rychle. Kromě občasného utírání prachu nepotřebují žádnou zvláštní péči. Instalujeme také venkovní žaluzie

Žaluzie instalujeme v Praze a okolí už více než 24 let. Objednávejte se zárukou až 5 let. 

Naše tipy na interiérové žaluzie

Isotra Hit II

Pokud hledáte nejkvalitnější interiérové horizontální žaluzie, můžeme vám doporučit isotra hit II Vhodné jsou především do plastových oken a eurooken. Na žaluzie Isotra poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.

Climax Max 25

Instalujeme také oblíbené kvalitní žaluzie Climax, a to se zárukou 4 let. Interiérové žaluzie Max 25 jsou oblíbenou alternativou k vnitřním žaluziím Isotra. 

Nebo další speciální žaluzie

Vybírat můžete také z dalších typů a modelů jednotlivých žaluzií. Doporučujeme si je prohlédnout v naší vzorkovně. Například systém 25 vhodný na špaletová okna. Případně pak žaluzie Cetta 35, které se hodí především do kanceláří a výrobních prostor. Máme ale také speciální bambusové a dřevěné žaluzie, včetně luxusních žaluzií Leha Megaview s průhledem mezi lamelami 2,5 cm.

 

Kontaktní box

Pokud se Vám nechce formulář vyplňovat, tak vše pošlete na mail info@mm-zaluzie.com.

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič

Galerie