MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu
Dveřní sítě Praha - MM-žaluzie.cz

Dveřní sítě

Dveřní sítě jsou nepostradatelné především při průchodu na zahradu. Pokud rádi větráte a necháváte otevřené dveře, určitě se bez dveřní sítě proti hmyzu neobejdete. Sítě jsou velmi kvalitní, aby dlouho vydržely, vyrobeny ze skelného vlákna. Profily dveřní sítě proti hmyzu jsou vyrobeny z hliníků a prodávány v bílé nebo hnědé barvě, aby dokonale splynuly s oknem. Nicméně vybrat si můžete libovolnou barvu dle vzorníku RAL podle svých představ.

Používáme dveře EXTRA s jemným moderním designem, hliníkovými panty, skrytými magnety a kolem dokola lemujícím - vloženým těsnícím kartáčkem. Díky perfektně řešeným samozavíráním se dveře za vámi budou zavírat a přesně doléhat nejen v době záruky.

Robustní dveře s plastovými panty a nábytkovými magnety u nás nenajdete.

Dveřní sítě proti hmyzu jsou účinným opatřením pro ochranu interiérů před vstupem nežádoucího hmyzu, zatímco umožňují pohodlný průchod lidí a zachovávají proudění vzduchu. Tyto sítě jsou speciálně navrženy pro použití na dveřích a poskytují bariéru, která zabraňuje hmyzu vstoupit do místnosti.

Dveřní sítě proti hmyzu jsou obvykle vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů, jako je skelná vlákna nebo speciální síťovina. Sítě jsou pevné a odolné vůči poškození, přičemž umožňují průchod vzduchu a světla.

Existuje několik různých typů dveřních sítí proti hmyzu. Některé jsou namontovány na rámy dveří a otevírají se spolu s dveřmi. Tato varianta je obvykle vybavena mechanismem s panty nebo klouby, který umožňuje snadné otevírání a zavírání sítě. Další možností jsou sítě s magnetickým uzavíráním, které se automaticky uzavřou poté, co projde osoba nebo zvíře, aby se minimalizovala možnost vstupu hmyzu.

Dveřní sítě proti hmyzu se často montují na samostatné rámy, které jsou pevně připevněny ke dveřím. Rámy mohou být vyrobeny z hliníku nebo jiných pevných materiálů, které zajišťují stabilitu a odolnost. Některé dveřní sítě jsou také vybaveny zámkem nebo bezpečnostním systémem, který umožňuje snadné otevírání a zavírání, zatímco zabraňuje nežádoucímu přístupu.

Dveřní sítě proti hmyzu jsou ideální pro použití v domech, bytech, chatách a dalších prostorech, kde je potřeba udržet hmyz ven, aniž by se omezil přístup a pohodlí. Poskytují ochranu před komáry, muchami, včelami a dalším hmyzem, zatímco umožňují průchod pro lidi a domácí zvířata.

Výhodou dveřních sítí proti hmyzu je jejich snadná údržba. Sítě lze jednoduše vyčistit vodou a mýdlem nebo jemným čistícím prostředkem.

Celkově vzato, dveřní sítě proti hmyzu jsou praktickým a efektivním opatřením pro ochranu interiérů před hmyzem. Poskytují ochranu a pohodlí, zatímco zachovávají průchod vzduchu a světla. Jsou snadno otevíratelné a zavíratelné a vhodné pro různé typy dveří.

Standardní barvy Okenní sítě

RAL 7016
RAL 7016
RAL 8019
RAL 8019
RAL 9003
RAL 9003

Nosníky - Příplatkové barvy Renolit

Renolit 1192 oregon
Renolit 1192 oregon
Renolit 2052 dub tmavý
Renolit 2052 dub tmavý
Renolit 2178 dub zlatý
Renolit 2178 dub zlatý
Renolit 2065 mahagon
Renolit 2065 mahagon
Renolit 2179 ořech
Renolit 2179 ořech
Renolit 3043 cherry amaretto
Renolit 3043 cherry amaretto
Renolit 4240 Winchester XA
Renolit 4240 Winchester XA

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Nezávazná poptávka

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič