MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu
Záclony Praha

Záclony Praha

Záclony Praha nebo závěsy Praha jsou skvělým doplňkem, který pomáhá tvořit celkový design domova. Jsou funkční, protože chrání vaše soukromí, ale také slouží jako stínící prvky – kromě toho mají estetickou funkci. Nejlepšího výsledku docílíte ideálně zvolenou kombinací záclony nebo závěsu a správné kolejnice a hlavně profesionální prací.

Sice nejde o žádný nový způsob zastiněni. Na trh přišlo spoustu nových možnosti zastinění a na určitou dobu byly záclony v pozadí a možná byly považovány za nudné nebo možná i nemoderní. Dnešní trend se změnil a záclony a závěsy se staly velmi žádaným produktem, v našem podání dodají vašemu bytu či domu styl , nádech luxusu, oživí prostor a získáte díky jim také pocit vzdušnosi..
V jednoduchosti je krása a u záclon toto pravidlo plati dvojnásobně. Jednoduché hladké bílé záclony ve správně zvolené délce a správnému řasení, dodají vašemu interiéru ucelenost a krásu a čistotu. Zkuste si na chvíli představit Váš byt, váš obývací pokoj a ložnici.. jak byste si tento pokoj dokázali představit se záclonami na vašich oknech a po stranách závěsy s pastelovou- tolik moderní barvou. Jejich délka případně zakryje celý radiátor a vše je od kraje do kraje místnosti.

Doporučujeme podívat se do našeho vzorkového studia na Praze 9, kde vám rádi poradíme s výběrem. Záclony a závěsy Vám profesionálně navěsíme a na místě vyžehlíme.

S námi je konec špatně nařasených záclon nevhodné a nepadnoucí délky a šířky, nevkusné látky a špatnou funkcí pojezdů. V naší galerii naleznete jen hrstku našich realizací, další přidáváme průběžně na instagram.

Nezávazná poptávka

Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Nezávazná poptávka

Nebo mi přímo zavolejte:

+420 603 736 403
Martin Miškovič majitel firmy
Martin Miškovič