MM - Žaluzie
Zavolejte nám...
+420 603 736 403
... nebo napište
info@mm-zaluzie.com
Menu

Jak vybrat sítě proti hmyzu na vaše okna a dveře

Délka čtení: 4 min., 15 sec.
Síť proti hmyzu

Obtěžují vás doma nezvaní návštěvníci, jako jsou komáři, mouchy nebo vosy? Chcete si užívat příjemné letní večery a usínat bez nepříjemného pískání kolem uší? Řešením jsou sítě proti hmyzu. Jak vybrat tu pravou síť do okna nebo dveří, aby plnila svůj účel a zároveň nepřekážela v otvírání? Poradíme vám!

Na trhu dnes najdete několik typů sítí proti hmyzu s rozdílnými konstrukcemi, způsobem otevírání nebo pevností síťoviny. Jaká síť proti hmyzu je nejlepší do plastových oken, střešních oken nebo balkonových dveří?

Rolovací sítě proti hmyzu

Rolovací sítě jsou nejpohodlnějším řešením ochrany vašeho domova proti hmyzu. Výhodou rolovacích sítí je to, že je nemusíte mít v okně stále. Fungují na stejném principu jako rolety, takže když síť nepotřebujete, jednoduše ji vytáhnete a máte okno zcela volné. Není proto nutné síť na zimu sundávat a hledat místo pro její bezpečné skladování, stačí ji jen jednoduše navinout do boxu a o víc se starat nemusíte. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken, která jsou velmi pevná a odolají i nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Síť se pohybuje po samostatných vodících lištách. Můžete ji tak instalovat i na okna, kde již máte rolety a nezávisle na roletách s ní pohybovat. Po obvodu je síť navíc vybavena těsnícími kartáči, které zabrání proklouznutí jakéhokoliv hmyzu.

Rolovací sítě proti hmyzu se skvěle hodí na všechny typy oken i dveří, obzvlášť ji oceníte tam, kde není prostor na klasické otevíratelné sítě proti hmyzu.

Posuvné sítě proti hmyzu

Posuvné sítě proti hmyzu jsou nejlepším řešením pro balkonové dveře, dveře teras nebo francouzská okna. Poskytují účinné řešení pro ochranu vašeho domova před hmyzem a zároveň nabízejí praktické a pohodlné ovládání. Jejich hlavní výhodou je možnost snadného otevírání a zavírání, díky tomu si můžete užívat čerstvý vzduch a sluneční paprsky, aniž byste museli vítat nechtěné hmyzí hosty.

Sítě do balkonových dveří jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které zabraňují vniknutí i těm nejmenším hmyzím tvorům. Jsou navrženy tak, aby dokonale pasovaly na vaše balkonové dveře nebo okna a zajišťovaly pevné uzavření a 100% ochranu. Rámy jsou vyrobeny z hliníkových profilů a samotná síťovina proti hmyzu uvnitř posuvných dveří je vyrobena ze sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře odolává mechanickému poškození nebo povětrnostním vlivům.

Síť proti hmyzu do dveří

Dveřní sítě jsou vynikající volbou pro balkony, lodžie, terasy nebo vstupní dveře. Tyto sítě jsou navrženy tak, aby byly snadno otevíratelné a zavíratelné. Z toho důvodu jsou vybaveny samozavíracími magnetickými panty, které zajistí, že se za vámi síť automaticky zavře, jakmile vyjdete ven.

Naše dveřní sítě proti hmyzu jsou robustní a odolné. Rámy sítí jsou vyrobeny z hliníku a síťovina z kvalitního skelného vlákna. Nepoužíváme plastové panty a nábytkové magnety, které by mohly snížit kvalitu a životnost sítě.

Plisé sítě proti hmyzu

Plisovaná síť přináší kombinaci estetiky a funkčnosti. Její moderní design a praktické vlastnosti nabízejí elegantní a efektivní řešení ochrany před hmyzem. Ať už potřebujete ochranu na okna nebo dveře, plisovaná síť vám poskytne spolehlivé zabezpečení a komfort.

Výhodou plisé sítí je především jejich skládací design ve formě harmoniky, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Díky tomu jsou sítě také dokonale skladné. Pokud je nevyužíváte, nemusíte je z oken odstraňovat, ale stačí je jednoduše složit.

Kromě estetických vlastností jsou také velmi odolné. Vyrábí se z pryskyřice nebo polyesterového vlákna, které je odolné vůči poškrábání a opotřebení.

Sítě do střešních oken

Síťkou proti hmyzu můžete také ochránit i vaše střešní okno. Síť se neinstaluje přímo na okno ale do roviny stěny a hodí se tak na jakýkoliv typ střešního okna. Snadno se s ní manipuluje a když ji nepoužíváte, můžete ji nechat nenápadně srolovanou v horním pouzdře.

Nová síť do střešních oken Velux vyniká také svým elegantním designem, který neruší interiér a snadno splyne s vaším oknem.

Přestaňte se trápit otravným hmyzem a začněte si užívat letní večery naplno. Kontaktujte nás a my vám rádi připravíme nezávaznou nabídku na naše kvalitní sítě proti hmyzu na míru.